PRACOVNÍ PRÁVO

Advokátní kancelář JUDr. Miloslava Průchy poskytuje ve věci pracovního práva kvalifikovanou pomoc firmám a společnostem, jakož i zaměstnancům, kde zajišťuje zejména následující právní poradenství:

  • sepis pracovních smluv, konkurenčních doložek, výpovědí, dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr (dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti), dohod o ukončení pracovního poměru, výpovědí, okamžitých rozvázání pracovního poměru a dalších dokumentů, posuzování mzdové problematiky a odstupného,
  • sepis pracovních řádů, vnitřních směrnic klienta a interních předpisů dle aktuální právní úpravy pracovního práva,
  • právní zastoupení klientů v pracovněprávních sporech týkajících se mzdových nároků a neplatných rozvázání pracovního poměru, sporů o náhradu škody, sporů o odpovědnost za pracovní úrazy, apod.
  • dohody o hmotné odpovědnosti, dohody o odpovědnosti za ztrátu svěřených předmětů a dohoda o odpovědnosti k ochraně hodnot svěřených zaměstnanci k vyúčtování
Kontakt Sídlo
JUDr. Miloslav Průcha
advokát

Štěpánská 611/14
110 00 Praha 1 – Nové Město

Chcete další doplňující informace, poradit se, sjednat si schůzku s advokátem JUDr. Miloslavem Průchou, neváhejte jej kontaktovat prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:

Odeslat